Dudlík

Uklidňuje děti

i rodiče. Protože tento dudlík podporuje přirozený vývoj zubů, patra a čelistí, místo aby mu bránil Neobsahuje toxiny a je zcela bezpečný pro malé děti.

Uklidní vaše krásné miminko

Výhody dudlíku … bez obvyklých následků, jako např. nadměrné vyklenutí patra nebo nechtěný pohyb zubů.

Zajišťuje optimální dýchání nosem – dobré pro soustředění a klidný spánek

Biofunkční: Produkty jsou vyvinuty v souladu s anatomií – podporují správný a přirozený vývoj zubů, úst a čelistí.

Klidné dítě

Speciální měkká silikonová membrána připomínající matčin prs je pro miminko velice příjemná na dotek a podporuje přirozený způsob polykání.

Zabraňuje nechtěnému pohybu zubů

Unikátní plochá špička dudlíku poskytuje patru dostatek prostoru a zabraňuje tak jeho nadměrnému vyklenutí. Je to zároveň prevence otevřeného skusu. Tento dudlík brání vytváření podtlaku v ústech. Zamezuje tak nechtěnému pohybu zubů a podporuje optimální dýchání – nosem místo ústy.

Podporuje normální vývoj patra a čelisti

Postranní křidélka směřují sací tlak spíše k čelisti než k patru … tak zajišťují, že má zubní oblouk pěkný kulatý tvar. Dudlík vyvinul Dr. Herbert Pick, který se nechal inspirovat poté, co měl jeho syn vadu skusu. „Pouze 20 % malformací čelisti je genetických,“ říká Dr. Pick.

Podporuje optimální dýchání

Když patro roste, jak má – a nezíská neobvyklý tvar s vysokým vyklenutím – podporuje přirozené dýchání nosem. Dudlík tedy pomáhá předcházet problémům s dýcháním – a tedy problémům se spánkem a soustředěním.

Nejlepší dudlík na světě…

… je matčin prs. Matka příroda to zařídí vždy nejlépe. Dudlík CURAPROX ale poskytuje stejně příjemný pocit jako sání z prsu a podporuje přirozený proces polykání.

Zdravá dutina ústní od prvního dne

Produkty CURAPROX Baby fungují v souladu s přirozeným vývojem vašeho dítěte. …místo aby jejich vývoj narušovaly. Všechny naše dětské produkty jsou „biofunkční“ – navrženy tak, aby přiro-zeně podporovaly růst.

„Mé dítě má dudlík rádo až moc.“

Netradiční plochá špička dudlíku Curaprox intuitivně vede sací tlak na čelist, nikoliv na patro. Dudlík Curaprox zkrátka podporuje zdravý vývoj všemi způsoby. Takže pokud vaše miminko potřebuje dumlat déle, nedělejte si starosti.

Proč jsou zkřížený a otevřený skus tak špatné?

Podporují dýchání ústy, což může vést k problémům, jako jsou poruchy spánku a soustředění. A náprava těchto odchylek je s přibývajícím věkem dítěte problém, bez kterého se oba obejdete. Když zuby rostou správným způsobem, dítě dýchá nosem – což je pro zdravý vývoj nejlepší.

Pomáhá dudlík Curaprox okamžitě?

Ano. Začíná podporovat jejich vývoj – mnoha způsoby – okamžitě. Autor dudlíku Curaprox, Dr. Herbert Pick, varuje, že u poloviny dětí, které používají běžné dudlíky, se vyvine zkřížený nebo otevřený skus. Rozhodnutí je na vás.

Dětský zubní kartáček

Zábavný, jemný, účinný – od prvního zoubku

Více Koupit

Dudlík

Dudlíky, cumlíky, šidítka: Základní průvodce