Zubní pasta Black is White

Bělejší zuby – šetrným způsobem

Zubní pasta Black is White jemně odstraňuje skvrny. Žádné nešetrné bělicí prostředky. Žádné drsné abrazivní přísady. Aktivní uhlí jednoduše adsorbuje nevábné zabarvené částice, které mohou být způsobeny kouřením, pitím kávy nebo červeného vína.

Něco, co vás rozesměje – bílé zuby bez použití nežádoucích abrazivních nebo chemických látek

Aktivní uhlí jednoduše adsorbuje nevzhledné skvrny – přírodními látkami

Filtr v zubní pastě absorbuje žluté světlo na povrchu zubu. Zub vypadá ještě bělejší!

Pouze jemné, neškodné, ale účinné přísady. Žádné SLS, žádný triclosan, žádná bělidla nebo plastové mikročástice. Perfektní čištění: díky ergonomii CURACURVE® i na špatně dostupných místech – malé zakřivení, velký rozdíl

Když se černá stane bílou

Zubní pasta s aktivním uhlím, která je černá jako noc. Aktivní uhlí jednoduše adsorbuje nežádoucí pigmentové částice, které se na povrch zubů dostanou například kvůli kouření. Jemné a účinné bělení.

Zbarvené částice – jemně odstranit

Bělidlo? Ne. Jiné drsné, abrazivní složky? Ne. Aktivní uhlí? Jasně. Jemně adsorbuje zbarvené částice. Hydroxyapatit – vzácný, ale v přírodě se vyskytující minerál – nahrazuje ztracené minerály a vápník ve vaší zubní sklovině… a vytváří uklidňující, ochrannou vrstvu umělé skloviny.

Přirozený úsměv – náš dárek pro vás

SLS, triclosan a další škodlivé složky… nejsou to, co pro vás chceme. Chceme, abyste si užívali výjimečné zdraví dutiny ústní a bělejší zuby.

Proč Black is White?

Krásné bílé zuby vám dodají nové sebevědomí. Běžné bělicí pasty jsou škodlivé. Curaprox – odborníci na dentální zdraví – ukazují, že můžete mít to nejlepší z obojího. Jemné, přírodní, účinné bělení s aktivním uhlím.

Bělení zubů s aktivním uhlím

Aktivní uhlí je zcela přírodní. Protože je porézní, jednoduše adsorbuje ze zubů zabarvené částice. Bělí zuby a udržuje vaše ústa svěží.

Bělení

Bělejší a lesklejší zuby - šetrným způsobem.

Koupit

CS 5460

Nejúčinnější zubní kartáček na světě?

Koupit

Hydrosonický kartáček Black is White

Zdraví dutiny ústní v elegantním provedení

Více Koupit