Hydrosonický kartáček Easy

Jednoduchá, účinná péče o zuby a dásně

Zlepšení vašeho dentálního zdraví je jednoduché. Řešením je sonický kartáček s hydrodynamickým efektem. Není komplikovaný. Ale je mimořádně účinný. Žádné zbytečnosti. Žádný problém.

Tři čistící programy – „Start“, „Clean“ a „Smile“

Výkonná baterie: Více než 60 minut čištění na jedno nabití USB – vždy na plný výkon

Tak jednoduché… dvě minuty čištění – 12 hodin úsměvu

S prvotřídní čistící hlavicí "sensitive" - mimořádně šetrnou a vysoce účinnou díky ultrajemným vláknům Curen®

NAŠE NEJŠETRNĚJŠÍ ČISTÍCÍ HLAVICE

Ano, toto je kartáčková hlava "Sensitive", která je důmyslně šetrná díky ultrajemným vláknům Curen®. Díky Curacurve®, malému ohybu, se velmi snadno dostane i do kritických míst. K čemu slouží kapkovitý tvar? Umožňuje uchopit každý zub zvlášť. Co znamená hydrodynamika? Zajišťují plně podporované čištění.

Tři stupně čištění, jedno tlačítko – Easy

Až 84.000 velmi příjemných pohybů za minutu – díky elektrickému zubnímu kartáčku Hydrosonic Easy cítíte svěžest a čistotu.

60 minut plného výkonu. A dobíjení?

Více než 60 minut čištění na jedno nabití. A výkon zůstává stejný až do poslední sekundy. Nabíjení prostřednictvím USB. Opravdu easy.

Hydrosonic na prázdninách

Je to cestovní sada. Je lehký, kompaktní a praktický. Díky němu si můžete neustále dopřávat péči o zuby a dásně, kterou si zasloužíte. Nyní můžete mít svůj hydrosonický kartáček Easy stále u sebe.

Jednoduše hotovo

Odborník z Curaproxu, Prof. Dr. med. dent. Ueli P. Saxer říká: „Hydrosonický kartáček Easy je zubní kartáček pro všechny, kteří chtějí zlepšit a udržet zdraví své dutiny ústní tím nejjednodušším způsobem.“

[BE YOU.]

Chuťově skvělé, svěží příchutě. Bělejší zuby

Více Koupit

Enzycal

Lahodná, jemná, účinná

Více Koupit

Zubní kaz

Chraňte se

Koupit