Kousátko

Trojitá zábava

Více než jen kousátko. Chrastítko k probuzení dětských smyslů …zajímavá povrchová struktura podporující smyslové a motorické dovednosti miminka … integrovaný tréninkový zubní kartáček.

Mírní bolest při prořezávání zubů

Hračka pro dětské smysly

Připraví vaše andílky na čištění zubů

Dostupné ve třech barvách - zelené, modré a růžové

Zajímavé textury… a chrastítko

Je toho mnoho k objevování… rozdílné struktury povrchů, barevné kuličky v chrastítku... Kousátko podněcuje smysly dítěte. Dítě si hraje a zapomene na bolest. A dospělí jsou také spokojení.

Těší se na čištění zubů?!

Pro vaše dítě je kousátko hračkou. Ale také ho hravou formou připravuje na první čištění zubů. Integrovaný tréninkový zubní kartáček masíruje jeho dásně a zvyká ho na čištění zubů. Že se na čištění zubů těší? Správně.

Bolest zubů u dětí?

Klube se jim první zoubek! Ale bolí to. Než sáhnete po léku, dejte jim kousátko. Budou přesně vědět, co s ním dělat. A bolest zmizí.

Mléčné zuby drží místo stálým zubům

Kousátko bylo vyvinuto Dr. Nadjou-Marinou Kellerhoffovou. Pomáhá dětem připravit se na čištění zubním kartáčkem. Je to nejlepší způsob, jak udržet první zuby zdravé.

Tři barvy…

… trojitá zábava. Světle modrá, růžová a zelená. Dejte jim oblíbenou barvu a sledujte, jak instinktivně kousají. Sbohem bolestem zubů, těšte se na široký úsměv :-)

Když se prořežou mléčné zuby

První jsou řezáky. Poslední jsou stoličky. Začíná to přibližně ve věku šesti měsíců. Během následujících dvaceti měsíců rostou zuby… jeden po druhém.

Když se mléčné zuby „prořezávají“… Au!

První zoubek rodiče oslavují. Ale děti ne. Pro některé je to trochu nepříjemné, jiné trpí silnou bolestí. Mléčný chrup je kompletní, až když je na svém místě všech dvacet zubů.

Potřebuje mé dítě kousátko?

Děti mají jednoduché řešení, aby si ulevily od bolesti. Kousnou do toho, co mají zrovna po ruce. Nejlepší tedy je, pokud je to kousátko doporučené pediatry a zubními lékaři, které neobsahuje toxiny a jeho použití je zcela bezpečné.

Co dělá kousátko dobrým kousátkem?

Musí mírnit bolest při prořezávání zubů. A co na dotek zajímavé povrchy, které je třeba prozkoumat a pomoci tak rozvíjet smyslové a motorické dovednosti? Tréninkový zubní kartáček, díky kterému bude vaše dítě nadšené a zvědavé na čištění? Stimulující chrastítko? Zatřes s tím, zlato!

Dudlík

Dudlíky, cumlíky, šidítka: Základní průvodce