BDC – Biologická dentální péče

Péče o zubní náhrady a snímatelné ortodontické aparátky

Nechte matku přírodu, aby se starala o vaše zubní náhrady nebo snímatelné ortodontické aparátky – a zdraví vaší dutiny ústní – kyselinou citronovou, mořskou soli a eukalyptovým olejem.

Čistí pomocí kyseliny citronové a mořské solí.

Díky BDC budou po dlouhá léta vypadat stejně dobře jako nové.

Eukalyptový olej chrání.

Přírodní, dlouhotrvající péče

Kyselina citronová a mořská sůl se spojí a bez námahy rozpustí zbytky jídla a plak. Na rozdíl od jiných, drsných čistících látek, BDC nepoškodí plast. Takže můžete své zubní náhrady a snímatelné ortodontické aparátky používat mnoho let a budou jako nové.

Péče a ochrana

Eukalyptový olej dodává BDC svěží a příjemnou chuť – stejně jako léčivé a protizánětlivé složky. Navíc zacelí případné mikrotrhliny a pokryje plast ochranným mikrofilmem.

Jednoduchá potěšení…

Dopřejte svým zubním náhradám a snímatelným ortodontickým aparátkům péči pomocí zubních kartáčků CURAPROX. Ať se blýskají. Odstranění zbytků jídla a plaku je velice jednoduché – a zaručujeme, že plasty se nepoškrábou. Použijte BDC kartáček na zubní náhrady nebo snímatelné ortodontické aparátky a zubní kartáček CS 5460 na spony.

Matka příroda to ví nejlépe.

V CURAPROXu se napřed ptáme: “Jak může pomoci příroda?” Proto jsou produkty řady BDC tak dobré pro vaše ústní zdraví. A proto BDC udržuje vaše zubní náhrady nebo snímatelné ortodontické aparátky po mnoho let jako nové.

BDC: V čem je rozdíl?

Rozdílem jsou přírodní ingredience. Čistící síla kyseliny citronové a mořské soli. A lahodná chuť ochranného eukalyptového oleje. Žádné mikrotrhliny… takže žádný úkryt pro patogeny.

Kyselina citronová

Je to jeden z nejlepších přírodních prostředků – a klíčová čistící složka produktu „BDC 100 daily péče“ a „BDC 105 weekly“. Bez problémů rozkládá zbytky jídla, skvrny a bakteriální usazeniny na zubních náhradách a snímatelných ortodontických aparátcích – a dokonce zabraňuje tvorbě mikrotrhlin.

Eukalyptový olej

Eukalyptový olej dodává vašim zubním náhradám nebo snímatelným ortodontickým aparátkům maximální svěžest. Je protizánětlivý a vzniklým mikrofilmem opravuje drobné trhlinky plastu a chrání ho.

Mořská sůl

Každý výjimečný gurmánský recept potřebuje k dokonalosti mořskou sůl. Věříme, že totéž platí i pro výjimečné čistící prostředky na zubní náhrady a rovnátka. Mořská sůl stabilizuje a zvyšuje čistící účinek kyseliny citronové.

Opravdu si potřebuji pravidelně čistit zubní náhrady nebo snímatelná rovnátka?

Víme, že chcete, aby byly vaše zubní náhrady nebo snímatelná rovnátka co nejpohodlnější. Věříme tedy, že chcete snadno a rychle odstranit zbytky usazenin, které právě produkty „BDC 100 daily” a „BDC 105 weekly” účinně rozpustí a dezinfikují.

Jemná péče

Chemikálie mohou napadat bakterie. Ale také útočí na plasty a vytvářejí mikrotrhliny – živnou půdu pro jiné patogeny. Na rozdíl od ostatních přípravků používá BDC k odstranění zbytků potravin a bakterií přírodní kyselinu citronovou, mořskou sůl a eukalyptový olej. A pečuje o zubní náhrady a snímatelná rovnátka.

CS 5460

Čištění a stimulace dásní

Více Koupit

Implantáty

Správná péče o implantáty nebo zubní náhrady

Koupit

CS 708

Na čištění těžce přístupných míst