Kartáček CS single

Když méně znamená více

Zubní plak na zubech i podél dásňové linie. Pigmentové částice. Jednosvazkový kartáček CS single vyčistí všechno – i v obtížně přístupných místech. Je to jako mít osobní dentální hygienistku přímo v koupelně.

Jeden svazek vláken. Precizní, výjimečná péče.

6 mm dlouhá ultra jemná CUREN® vlákna

Čistí všechna obtížně přístupná místa… včetně těch s rovnátky

Osmihranná rukojeť. S ní je takřka nemožné nečistit zuby pod správným úhlem.

Milujeme jednosvazkový kartáček CS single

Nadšenci do kartáčků si užívají ty jemné precizní kmitavé pohyby podél dásňové linie – čištění míst, která se zdají kartáčkem nedosažitelná. Dokonce i mezi zuby a rovnátky nebo fixními retainery.

Proč „CS single“?

Protože všechnu tu těžkou práci zvládá pouhý jeden svazek vláken. Což je naprosto dokonalé řešení pro techniku čištění jednoho zubu po druhém i čištění podél dásňové linie. Je to naprosto nejlepší způsob čištění zubů. Je na čase dopřát si opravdu kvalitní péči.

Malý kartáček… velký rozdíl

Větší není vždy lepší. Malá hlavička kartáčku. Obrovská čistící síla.

Staré techniky. Nová technologie.

I za starých časů – před tím než se vyvinuly moderní zubní kartáčky – si lidé čistili zuby. Žvýkali konce větviček nebo kořínků, dokud se nerozstřepily… a používali je jako zubní kartáčky. Jednosvazkový kartáček CS single je inspirován právě touto tradicí.

Technika pro lehkou ruku

Vlákna kartáčku CS single jsou tužší než vlákna ostatních našich zubních kartáčků. Pečlivě přiložte vnější vlákna svazku tak, aby byla vždy na zubu a jen se dotýkala dásňové linie. Jak budete opatrně čistit, hezky zub po zubu, vlákna se „vějířovitě“ rozevřou a vyčistí i část zubu, ke které dáseň pevně nepřiléhá (dásňový žlábek).

Vždy na vaší straně

Zubní pasta vůbec není potřeba. Takže můžete kartáčkem CS single čistit kdekoli… při sledování filmu, při čtení knihy, když čekáte na autobus nebo jedete do práce vlakem…

CS single a klid

Chce to trochu praxe ovládnout tyhle precizní, jemné pohyby podél linie dásně. Když se to naučíte, je to ta nejlepší technika čištění zubů. Ti, kdo si ji osvojili, si pak čistí zuby při brouzdání na sociálních sítích nebo při sledování televize.

Čistěte správně

Veďte kartáček CS single podél linie dásní pomocí přesných, jemných pohybů – prakticky bez tlaku. CURAPROX vyvinul CS single přesně pro tuto čistící metodu – známou jako „solo technika“.

Držte kartáček svisle a přiložte ho k jedné straně zubu.

Opatrně pohněte vlákny kartáčkové hlavy tak, aby se sotva dotýkaly dásňové linie.

Nyní pohybujte kartáčkem CS single precizním, jemným „kmitáním“ podél dásňové linie – z jedné strany zubu na druhou.

Hydrosonic Pro

Sonický zubní kartáček se single hlavicí

Více Koupit

Vaše dásně

Ukažte jim, že vám na nich záleží

Koupit

Mezizubní kartáčky

Účinné čistění mezizubních prostor

Více Koupit