Zubní pasta [BE YOU.]

Jak funguje jemné bělení

Šest štavnatých příchutí. Šest zářivých barev. Dlouhotrvající svěžest. Jemné, přírodní bělení. Zcela nový rozměr dentálního zdraví.

Oživte svou každodenní dentální péči – skvělý doplněk našich manuálních a sonických zubních kartáčků.

Pouze přírodní složky – nenávidíme SLS, Triclosan, bělidla a plastové mikročástice

Svěží, zářivé, jemné – skutečná revoluce ve vašem dentálním zdraví

Pro vegany – neobsahuje žádné živočišné produkty

Jedna zubní pasta. Šest báječných příchutí

Barvy tak krásné, že vám prozáří i pondělní ráno. Nechte se ohromit příchutěmi, ve kterých je báječně zkombinováno ovoce a bylinky. Vyberte si prostě podle nálady. Úžasně svěží pocit zdravých úst zaručen.

Jedna zubní pasta. Šest báječných příchutí

Barvy tak krásné, že vám prozáří i pondělní ráno. Nechte se ohromit příchutěmi, ve kterých je báječně zkombinováno ovoce a bylinky. Vyberte si prostě podle nálady. Úžasně svěží pocit zdravých úst zaručen.

Bylinná lékárna

Skvělé bylinné a další přírodní složky – včetně extraktů z echinacey, hořkého pomeranče, ďáblova drápu a pupečníku asijského – podporují regeneraci a zvlhčení sliznic v ústech… a pomáhají zastavit zánět.

Proč [BE YOU.]?

Zářivé barvy. Šťavnaté, svěží příchutě. Jemné bělení s přírodními enzymy, které navíc pečují o zubní sklovinu a dásně. [BE YOU.] Krásný obsah i obal.

Opravdová radost? Z čištění zubů?

Všichni víme, jak nudné a nezáživné mohou být tyhle každodenní rutinní činnosti. Zasloužíte si něco lepšího. [BE YOU.] Je nejvyšší čas na „degustaci“ past. Šest výrazných kombinací skvělých příchutí vnese do každodenního čištění zubů rozmanitost – a opravdovou radost.

Bílý zázrak

Glukózová oxidáza zní trochu strašidelně. Ale je to jen přírodní enzym, který jemně bělí zuby – bez jakýchkoli bělidel – a zároveň pečuje o zubní sklovinu a dásně. Zázrak.

Jemné, přírodní, bělicí – enzymaticky

Krásně a zdravě vypadající zuby vám dodají sebevědomí a radost ze života. Ale bělení obvyklými způsoby bývá bolestivé. A může i poškodit sklovinu. To ale neplatí v případě bělicí zubní pasty [BE YOU.]. Proč? Protože v tomto případě se jedná o enzymatické bělení…

Enzymy, přirozený proces, bělejší zuby

[BE YOU.] obsahuje glukózovou oxidázu – přírodní enzym. Je to protein, který spouští metabolický proces. Glukózová oxidáza v ústech vede ke tvorbě reaktivního kyslíku… který způsobuje jemné bělení.

Dva vysoce žádoucí vedlejší účinky

Glukózová oxidáza se ve slinách mění na peroxid vodíku, čímž přímo bojuje s bakteriemi. 2) Aktivuje laktoperoxidázový systém slin, což má zároveň antibakteriální, antivirový a protiplísňový efekt.

Zubní sklovina… „miluji tě, zlato“

Žádné škodlivé vybělování. Žádné obrušování. Nejenže zubní sklovina zůstane zcela nepoškozená, ale dokonce bude lesklejší a bělejší. To vše jen díky glukózové oxidáze – přírodnímu enzymu, který používají i včely na ochranu medu před mikroby.

Když je úsměv přirozeně jednoduchá věc

I když odmítáme obvyklé přísady, které se používají pro bělení zubů… [BE YOU.] obsahuje vysoce účinný bělicí systém. A zcela přírodní bělicí systém – díky naší kamarádce glukózové oxidáze.

 

CS 5460

Nejúčinnější zubní kartáček na světě?

Více Koupit

Čisté zuby

Průvodce čištěním

Koupit

Travel set

Vše, co potřebujete k čištění zubů na cestách

Více Koupit