Hydrosonický kartáček Black is White

Black is White je v módě

Pro milovníky designu… dentální péče nyní v elegantním černém provedení. Obvyklá jemná, účinná čistící síla CURAPROXu pro čistší a bělejší zuby. Super stylová záležitost.

Tři čistící stupně – od 44.000 – 88.000 pohybů za minutu

Výkonná baterie: Více než 60 minut čištění na jedno nabití USB – vždy na plný výkon

Se dvěma čistícími hlavicemi. Vlákna s částečky aktivního uhlí pro jemné bělení.

Perfektní čištění: díky ergonomii CURACURVE® i na špatně dostupných místech – malé zakřivení, velký rozdíl

“Karbonová” vlákna pro jemné bělení

Vlákna CUREN® kartáčových hlavic jsou pokryta aktivním uhlím. Pomáhají odstranit zabarvené částice bez poškození skloviny. Stylové, inovativní a jemné bělení.

Perfektní čištění díky tvaru kapky.

Tyto hlavice jsou dobře promyšlené, od A po Z. Ultra jemná vlákna CUREN® jsou dlouhá na vnější straně a krátká uvnitř. Jejich materiál a uspořádání do tvaru kapky umožňují optimální čištění jednotlivých zubů. A protože je hlavice kartáčku velmi malá, můžete se opravdu dostat do každého místa v ústech.

Jedno tlačítko, tři stupně čištění

Změňte čistící režim pouhým stisknutím tlačítka: 44.000 pohybů za minutu pro prokrvení dásní. Až 64.000 pohybů za minutu optimálně odstraňuje zubní plak a bakterie. Nebo až 84.000 pohybů za minutu pro čištění zvláště citlivých zubů a dásní. Vše úžasně jemné.

60 minut bělicí síly

Na jedno nabití si můžete čistit zuby více než 60 minut. Výkon zůstává stejný až do poslední sekundy. Nabíjení probíhá prostřednictvím USB. Může být něco jednoduššího?

Malý úhel… velký rozdíl

CURACURVE® je ergonomické zakřivení kartáčku o pouhých 10 nebo 15 stupňů. Ale je to opravdu velký rozdíl. Nyní můžete vyčistit špatně dostupná místa – zadní stranu předních zubů, zadní části stoliček a třenových zubů. Takhle vypadá výsledek, když produkty dentální hygieny navrhují dentální profesionálové.

Vemte hydrosonic na dovolenou

Je to cestovní sada. Je lehký, kompaktní, praktický. Díky němu si můžete vždy dopřát péči o zuby a dásně, kterou si zasloužíte. Nyní můžete mít svůj hydrosonický kartáček Black is White stále u sebe.

Zdravá dutina ústní. Stylově.

Základem je funkčnost. Ale milovníci designu chtějí víc. Zdraví dutiny ústní se díky hydrosonickému kartáčku Black is White stává elegantní záležitostí. Jemná a účinná čistící síla produktu CURAPROX tak, jak ji znáte. Navíc opravdu stylová.

Černý kartáček, bělejší zuby

Hydrosonic Black is White je volba životního stylu. Černá CUREN® vlákna – pokryta aktivním uhlím – upoutají pozornost. Stejně jako výsledek: bělejší zuby. Obojí vypadá skvěle.

Bělení

Bělejší zuby. Zdravější zuby.

Koupit

Zubní pasta Black is White

Přivítejte jemnou péči o zuby. Dejte sbohem skvrnám.

Více Koupit

Kartáček Black is White

Jemný. Účinný. Krásný.

Koupit