Zubní kartáček CS 5460

Jemný k zubům
a dásním

Každé z 5.460 CUREN® vláken spolupracuje v boji se zubním plakem.
Tvrdě proti plaku, jemně k zubům a dásním.

5.460 vláken hustě seřazených v hlavičce kartáčku představuje mimořádnou čistící sílu.

Kompaktní hlavička kartáčku. Lehce ohnutá. Optimální čištění.

CUREN® vlákna. Neuvěřitelně jemná, neuvěřitelně tenká – pouze 0,1 mm v průměru.

Osmihranná rukojeť. S ní je takřka nemožné nečistit zuby pod správným úhlem.

5.460 důvodů

Můžete se spolehnout, že CS 5460 odstraní plak, zabrání poškození zubní skloviny… a bude se o vaše zuby a dásně starat šetrně. Proč? Mimořádně jemná, něžná CUREN vlákna (místo běžných nylonových vláken). A je jich 5.460.

Malá a kompaktní hlava kartáčku

Kompaktní hlava se dostane do všech obtížně přístupných míst – např. ke třenovým zubům a stoličkám. A do všech záhybů a prohlubní. Pro báječný pocit opravdu čistých zubů.

Najděte si ten správný úhel

… pro optimální čištění. Nakloňte kartáček do 45 stupňového úhlu – polovinou vláken na zub, polovinou na dáseň. Kartáčkem pohybujte v malých, jemných kroužcích – prakticky bez tlaku. Hezky lehce.

Vyzkoušejte si rozdíl

Dentální profesionálové doporučují naše kartáčky už více než 40 let. Kdo je jednou vyzkouší… už nebude chtít žádné jiné. Vyvinuty a vyrobeny ve Švýcarsku.

Na barvách si zakládáme

Po všech těch letech s nudnými barvami… opravdová PALETA nádherných barev pro dobrou náladu. Tento kartáček je dostupný v 36 barevných kombinacích a navíc ještě v limitovaných a speciálních edicích.

Něžná, milující péče

Mnoho lidí používá při čištění příliš velký tlak… a navíc tvrdá vlákna. To vede k mnoha poškozením, jako jsou např. ustupující dásně. Tím rozdílem jsou naše ultra jemná vlákna CUREN®. Jsou jemná. A čistí skvěle.

Hudbu, prosím

Čistěte zub po zubu, malými jemnými krouživými pohyby – prakticky bez tlaku. Velké množství ultra jemných vláken – osazených těsně vedle sebe – odstraňuje zubní plak účinně a bez jakéhokoliv poškození. Držte zubní kartáček v ruce volně– asi jako houslový smyčec.

Zubní sklovina je tvrdší než ocel

Ale potřebuje něžnou péči. V tom se můžete spolehnout na jemná vlákna – odstraní zubní plak bez poškrábání skloviny… a vyčistí i podél linie dásní, aniž by dásně poranila.

5.460 je magické číslo

5.460 vláken – skoro desetinásobek vláken běžného zubního kartáčku – natěsno seřazených v hlavičce kartáčku. Tento mimořádně hustý čistící povrch je nejlepším řešením pro prevenci zubního kazu a onemocnění dásní. CS 5460 je noční můra zubního plaku.

Jaký je nejlepší způsob čištění zubů?

K dispozici máme mnoho různých technik. A každá ústa, každý zub a mezizubní prostor jsou jiné. Přesto existuje jedna vyzkoušená metoda, která funguje pro všechny.

Začněte se správným úhlem – a polovinou pracovní plochy kartáčku na zubech, polovinou na dásních

Čistěte jemně… prakticky bez tlaku

Malé, jemné kroužky – nechte se vést zubním kartáčkem

Odhalené zubní krčky

Jak o ně správně pečovat?

Koupit

Travel set

Vše, co je potřeba k čištění zubů na cestách

Více Koupit

Péče o dásně

Čištění místo drhnutí

Koupit