Zubní pasta Enzycal

Jemná – a maximálně efektivní

Zapomeňte na běžné nešetrné složky zubních past. My používáme pouze přísady, které působí přirozeně v souladu s vaším tělem... jako třeba enzymy, které posilují ochrannou sílu vašich slin.

Jemná zubní pasta, zdravá ústa.

Vhodná pro čištění hydrosonickým kartáčkem.

Žádné SLS, žádný triclosan, žádné plastové mikročástice

Vyrobeno ve Švýcarsku

Zubní sklovina – milujeme vás

V Curaproxu se staráme o zubní sklovinu – místo toho, abychom ji opotřebovávali.. Naše enzymy jsou jemné. A Enzycal – na rozdíl od jiných zubních past – neobrušuje zubní sklovinu. S nízkými hodnotami abrazivity (RDA index 30 až 60) se nemusíte ničeho obávat. S Enzycalem získáte vše.

Proč enzymy?

Enzymy obsažené v našich slinách bojují s bakteriemi. Enzymy v Enzycalu mají posilující účinek… podporují přirozenou sílu našich slin. Pomáhají také ve vaší zubní sklovině nahrazovat ztracené minerály a vápník… a přinášejí antivirový a protiplísňový účinek.

Fluorid sodný – mimořádně účinný ochránce

Fluorid sodný posiluje vaši zubní sklovinu. A velmi brzy po použití je odolný proti útokům kyselin. Remineralizuje oblasti – včetně těch, které už byly napadeny – a minimalizuje růst škodlivých bakterií. Je to prostě bojovník proti zubnímu kazu.

SLS? Tak to tedy ne

Bohužel SLS – laurylsulfát sodný – je stále obsažen ve většině zubních past. Napadá buňky ústní sliznice – tkáně, která se nachází v ústech. Může způsobovat bolestivé podráždění, poranění a vznik aftů. Zubní pasty Enzycal, ani jiné z našich zubních past, neobsahují SLS.

Chcete si vychutnat své jídlo?

Běžné zubní pasty obsahují příliš mnoho mentolu. Ten vysušuje ústa, redukuje tvorbu slin… a snižuje přirozenou obranyschopnost vašich úst. To způsobuje, že jídlo a pití, které sníte nebo vypijete po čištění zubů, chutná hrozně. My preferujeme jemnou chuť a zdravá ústa. A co vy?

Vybírejte pečlivě

Mnohé zubní pasty opravdu nejsou zdravé. Místo správné péče vedou k oděru a podráždění… a často způsobují v ústech afty (malé vředy).. Naše průzkumy potvrzují, že naše zubní pasty Enzycal jsou jemné – a mimořádně účinné.

CS 5460

Nejúčinnější zubní kartáček na světě?

Více Koupit

Zubní kaz

Nyní je čas se chránit

Koupit

Citlivé zuby

Auu! Odhalené zubní krčky. Konečně je tu pomoc

Koupit