Hydrosonický kartáček Pro

Profesionální péče o zuby a dásně

S hydrosonickým kartáčkem Pro budete mít po každém čištění profesionálně vyčištěné zuby – i když máte rovnátka, implantáty nebo citlivé dásně… a to i na těžko přístupných místech.

Sedm čistících stupňů: Vyberte si svůj oblíbený… a užijte si dokonalé čištění zubů

Výkonná baterie: Více než 60 minut čištění na jedno nabití USB nabíječkou

Tři inovativní čistící hlavice: Power, Sensitive a Single

Dokonalé čištění: I na těžko přístupných místech… díky ergonomii CURACURVE® – malý náklon, velký rozdíl

Péče o zuby a dásně je jako výtvarné umění

Neexistuje dokonalejší čištění zubů. Výjimečně malá hlavička jednosvazkového kartáčku je dokonalým nástrojem pro čištění jednotlivých zubů a dásňového žlábku. Nyní můžete čistit prostor mezi zuby a rovnátky nebo mezi retainery – perfektně a bez námahy. Švýcarská technologie čistících hlav kartáčků v té nejvyšší kvalitě.

Tyto kartáčkové hlavy se dostanou všude

Design čistících hlav není nijak výjimečný. Ultra tenká a jemná CUREN® vlákna – místo běžného nylonu – která se rozprostřou kolem každého zubu a účinně ho čistí. A protože je hlava kartáčku tak malá… snadno dosáhne na všechna místa kolem zubu.

Který režim ? Vyberte si ze sedmi

Od 44.000 – 88.000 pohybů za minutu. Hydrosonický kartáček Pro vám poskytne výsledek profesionálně vyčištěných zubů.

60 minut čištění na jedno nabití

Nejméně 30 čistících cyklů. Ano, opravdu. A výkon zůstává celou dobu po nabití stejný. A samozřejmě, že můžete kartáček nabíjet přes USB. Co jiného byste čekali?

Malý náklon, velký rozdíl

CURACURVE® je zakřivení kartáčku o pouhých 10 nebo 15 stupňů. Ale je to opravdu velký rozdíl. Nyní můžete vyčistit špatně dostupná místa – zadní stranu předních zubů, zadní strany stoliček a třenových zubů. Toto je výsledek, když produkty dentální hygieny navrhují dentální profesionálové.

Hydrosonic na dovolené

Je to cestovní sada. Je lehký, kompaktní, praktický. Díky němu si můžete vždy dopřát péči o zuby a dásně, kterou si zasloužíte. Nyní můžete mít svůj hydrosonický kartáček Pro stále u sebe.

Dentální zdraví stisknutím jednoho tlačítka

Dlouho jsme elektrické zubní kartáčky ignorovali. Stejně tak Prof. Dr. med. dent. Ueli P. Saxer. A pak jsme všichni zažili ten “aha efekt”. Hydrosonický kartáček Pro je od té doby číslo jedna.

Hlavice pro každý scénář

Hydrosonický zubní kartáček Pro přichází se třemi inovativními čistícími hlavicemi – Power, Sensitive a Single – všechny vyvinuty a vyrobeny ve Švýcarsku. Která je nejlepší pro vás?

Enzycal

Jemná, lehká, účinná. Vhodná pro čištění hydrosonickým kartáčkem.

Více Koupit

CS single

Zub po zubu

Více Koupit

Implantáty

Protože si zaslouží zvláštní péči

Koupit